BHP System / telefon: +48 793 026 912 / e-mail: kontakt@bhpsystem.net

Usługi BHP

Usługi PPOŻ

Kursy na wózki widłowe

Kursy na podesty ruchome

Kursy na podesty ruchome

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy od listopada do oferty dołączyliśmy kurs na podesty ruchome przejezdne IP. Kurs prowadzi instruktor Mateusz Biernacki. 

Podejmując u nas kurs klient ma gwarancje, że ukończy go nabywając faktyczną umiejętność prowadzenia pojazdu. Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz firmami.

Zakończeniem kursu jest państwowy egzamin przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego, po zdaniu którego otrzymuje się zaświadczenie kwalifikacyjne UDT – ważne zgodnie z rozporządzeniam na terenie całego kraju. Posiadając takie uprawnienia można również starać się o wydanie CERTYFIKATU ważnego w państwach UE, który wydaje UDT – CERT z Warszawy.

Egzamin składa się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej.

Egzamin Podesty ruchome

You need to add questions

Your score is

The average score is 0%

0%

Aktualności

Przychodzi Strażak do firmy.

Przychodzi strażak do firmy … Znacie to ?Jak zabezpieczyć firmę by spełnić wymogi PPOŻ ?Jak sklasyfikować obiekt ?Czy firma musi prowadzić ćwiczenia ewakuacji i na kim spoczywa ten obowiązek ?Kto może prowadzić szkolenia zakładowe PPOŻ ?Na te i inne pytania odpowiemy w serii artykułów „Przychodzi strażak do firmy …” Przychodzi strażak do firmy … część […]

Czytaj więcej
Jakie badania i pomiary powinna mieć moja firma? cz.2

Jakie badanie w Twojej firmie

Czytaj więcej
Koronawirus – Wsparcie dla Przedsiębiorcy

Pomoc dla przedsiębiorców, księgowych.

Czytaj więcej